Podczas budowy domu należy pamiętać o poprawnym wykonaniu wszystkich instalacji wewnętrznych. Wśród nich znajduje się instalacja elektryczna, gazowa i wodno-kanalizacyjna. Oprócz tego każdy budynek musi być wyposażony w odpowiednią wentylację, system centralnego ogrzewania oraz – jeśli takie są oczekiwania właścicieli – w nowoczesną instalację teletechniczną i alarmy.

Potrzeba prawdziwych fachowców, aby właściwie i precyzyjnie wykonać te instalacje. Od sposobu wykonania oraz jakości użytych materiałów i urządzeń zależy wydajność instalacji, ich bezpieczeństwo oraz trwałość. Nie chcemy przecież wymieniać instalacji elektrycznej co 5 lat, marznąć zimą we własnym domu ani płacić ogromnych rachunków za ogrzewanie czy prąd. Jeśli zadanie ma zostać wykonane fachowo, będziesz potrzebował profesjonalnej firmy instalacyjnej– czyli nas!

Wykonywanie i wymiana instalacji wewnętrznych

Poza instalacjami w nowo budowanych domach i budynkach o innym przeznaczeniu niż mieszkalne, oferujemy również wymianę instalacji w starszych obiektach i mieszkaniach. Jeśli światło miga w pokoju, kiedy używasz miksera w kuchni, a piekarnik w połączeniu z pracującą pralką za każdym razem wysadza korki, to znak, że pora wymienić instalację elektryczną na nową, dla bezpieczeństwa swojego i całej rodziny. Rachunki za ogrzewanie mogą przyprawiać o ból głowy, kiedy korzysta się z mało wydajnego systemu grzewczego opartego na przestarzałej i drogiej w eksploatacji technologii. Wymianę starych urządzeń i instalacji grzewczych w Twoim domu także możemy wykonać fachowo i sprawnie.

Oferujemy szeroki zakres prac remontowych i budowlanych w domach mieszkalnych, budynkach komercyjnych, mieszkaniach i lokalach biurowych. Jeśli chcesz wykonać instalacje:

  • elektryczne,
  • gazowe,
  • cieplne,
  • wodno-kanalizacyjne,
  • wentylacyjne,
  • teletechniczne,

zgłoś się do nas i zapytaj o dostępność konkretnej usługi oraz możliwe terminy realizacji. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby poznać szczegóły oferty – tel. 794 760 014. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do współpracy!