Zasięg działania

Kompleksowe remonty i wykończenia Warszawa Wilanów

Jeśli szukasz fachowej ekipy, która zajmie się kompleksowym wykończeniem lub gruntownym remontem mieszkania, domu, lokalu lub pomieszczenia, zgłoś się do nas! Obszar, w którym świadczymy usługi remontowe i wykończeniowe, to Warszawa – Wilanów i inne dzielnice, a także pobliskie miejscowości. Sprawdź, jaki oferujemy zakres usług, zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i skontaktuj się, aby zarezerwować termin. Zapraszamy!

Kompleksowe wykończenia Warszawa Wilanów

Kupiłeś mieszkanie od dewelopera lub dom w stanie surowym? A może prowadzisz biznes i właśnie stałeś się właścicielem lokalu usługowego lub biurowego? Możemy Ci pomóc w zakresie kompleksowego wykończenia Twojej nieruchomości zgodnie z Twoją wizją lub w oparciu o projekt przygotowany przez nas.

Kompleksowe wykończenia lokali to prace w zakresie:

 • instalacji wewnętrznych (sanitarnych, gazowych, elektrycznych),
 • dostosowywania wnętrz z użyciem technologii GK (ścianki działowe, zabudowy, sufity),
 • wykończenia kuchni, łazienek (glazura, terakota, meble),
 • wykończenia pokojów i lokali biurowych (szpachlowanie, malowanie, tapetowanie),
 • prac budowlanych (murowanie, gipsowanie, tynkowanie),
 • montażu mebli, obrazów, lamp, żyrandoli, luster,
 • wykonywania podłóg (panele, płytki, wykładziny, laminaty),
 • montażu drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, okien.

Jeśli szukasz w Warszawie – na Wilanowie lub w okolicach – firmy, która zajmie się Twoją nieruchomością od A do Z, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Nie musisz szukać fachowców od każdej pracy oddzielnie. To nie tylko niepotrzebnie wydłuża czas oczekiwania na ostateczny efekt, ale wiąże się też z dużym zamieszaniem, problemami organizacyjnymi. Poza tym koszty się wtedy zwiększają. Każdej wynajętej ekipie trzeba zapłacić za robociznę i oddzielnie kupować materiały. To zupełnie niepotrzebne komplikacje finansowe i logistyczne.

Zamiast tracić czas i pieniądze, powierz wykończenie lokalu jednej fachowej ekipie. Dojedziemy na Wilanów oraz do innych dzielnic w Warszawie, ustalimy z Tobą zakres realizowanych prac, terminy i zakup materiałów, wykonamy wycenę, a potem… weźmiemy się do pracy! Już nie możemy się doczekać – a Ty?

Remonty Warszawa Wilanów

Nasza firma zajmuje się również remontami. Realizujemy je na Wilanowie, w całej Warszawie oraz w okolicznych miejscowościach. Zakres prac remontowych, których się podejmujemy, jest bardzo rozległy.

 • Remont generalny – kompleksowe remonty to pojęcie bardzo szerokie. Są to różnorodne zaawansowane prace łącznie z wymianą instalacji, zmianami w układzie pomieszczeń, wykonaniem nowych podłóg, przebudową kuchni itp. Możemy odmienić oblicze lokalu, nadać mu zupełnie nowy charakter, unowocześnić i przystosować no aktualnych trendów i do Twoich indywidualnych oczekiwań.
 • Remont częściowy – np. remont pojedynczego pomieszczenia, odświeżenie ścian, położenie tapet, wymiana instalacji, wymiana podłóg itp. O zakresie prac remontowych decydujesz sam, ale oczywiście będziemy służyć Ci poradą i naszym doświadczeniem.
 • Stawianie ścianek działowych – gdy pojawia się potrzeba przedzielenia pomieszczenia w lokalu biurowym, usługowym czy mieszkalnym, ściankę działową można postawić szybko, następnie odpowiednio ją wykończyć i od razu bez problemu zacząć użytkować pomieszczenia ponownie. Takie prace wykonujemy sprawnie i fachowo, z użyciem solidnych, ale niedrogich materiałów.

Jeśli jesteś zainteresowany którąkolwiek z naszych usług remontowych lub wykończeniowych, skontaktuj się z nami – zapraszamy do współpracy!