Wykonujemy szeroki zakres prac budowlanych w zakresie remontów i wykończeń obiektów i pomieszczeń. Jeśli mamy do czynienia z domem w stanie surowym, mieszkaniem deweloperskim lub innym lokalem nieprzystosowanym jeszcze do użytkowania, możemy zająć się kompleksowym wykończeniem wszystkich pomieszczeń. Realizujemy także kapitalne remonty, wraz z wymianą instalacji, wyburzaniem ścian, stawianiem ścianek działowych czy przebudową pomieszczeń. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się takimi pracami kompleksowo, a następnie wykona też pełne wykończenie remontowanych powierzchni, zgłoś się do nas!

Profesjonalne prace budowlane

Realizujemy następujące prace:

  • tynkowanie,
  • murowanie,
  • malowanie i tapetowanie ścian,
  • odnawianie sufitów,
  • wykańczanie linii styku ścian z podłogami i sufitami,
  • układanie glazury, terakoty, gresu oraz paneli podłogowych i ściennych,
  • montaż ogrzewania podłogowego,
  • zabudowy futryn, naprawy progów.

Podejmujemy się nawet trudnych, wymagających zleceń. Jeśli masz wizję, której nie chce zrealizować żadna inna firma remontowo-budowlana, możesz bez obaw zgłosić się do nas. Prace budowlane, które wykonujemy, nie ograniczają się jedynie do mieszkań czy domów. Przyjmujemy zlecenia również na terenie obiektów handlowych i usługowych, remontujmy pomieszczenia biurowe oraz lokale o innym przeznaczeniu.

Realizując prace budowlane, wykonujemy i wymieniamy niezbędne instalacje i montujemy meble i akcesoria (kuchnie, szafy w zabudowie, armaturę sanitarną itd.). Korzystamy z materiałów najwyższej jakości i zawsze staramy się zaproponować najbardziej korzystne i najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki kompleksowym usługom budowlanym i remontowym możesz oszczędzić czas i pieniądze, usprawnić przebieg prac i szybciej cieszyć się ostatecznym efektem.

Realizujemy prace budowlane na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty oraz dostępne terminy realizacji zleceń budowlanych i remontowych. Zapraszamy do współpracy!